O nas

Matech - Siatki Ogrodzeniowe

Kilka informacji o naszej firmie.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji i sprzedaży:

  • Paneli ogrodzeniowych wraz z akcesoriami
  • Powlekanej i ocynkowanej siatki ogrodzeniowej
  • Słupków ogrodzeniowych oraz akcesoriów.

Wszystkie produkty powstają w oparciu o najnowocześniejsze dostępne technologie oraz sprawdzone certyfikowane surowce krajowej produkcji - wyroby METALURGII RADOMSKO. Korzystamy z produktów najwyższej jakości, od zaufanych dostawców, jednocześnie wspierając rodzimy rynek. Świadczymy kompleksowe usługi, dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów.

Zapewniamy nowoczesne systemy ogrodzeń dostosowane do potrzeb:

  • Prywatnych posesji
  • Działek rekreacyjnych
  • Obiektów użyteczności publicznej
  • Ogrodów i parków miejskich

Certyfikowane krajowe produkty

Metalurgia Radomsko

Do montażu siatek i paneli ogrodzeniowych oferujemy szeroki asortyment płyt podbetonowych, słupków ogrodzeniowych oraz akcesoriów montażowych.

Działalność naszej firmy obejmuje również produkcję modeli drewnianych dedykowanych przemysłowi odlewniczemu.

Na materiał czyli drut posiadamy certyfikaty jest to drut Polski z METALURGI Radomsko (jest to obecnie najlepszy produkt na rynku co gwarantuję wysoką jakość, trwałość oraz estetykę siatki) Siatki powlekane pcv mogą być w różnym kolorze (zieleń, brąz, grafit, czarny, niebieski, żółty) Do siatki posiadamy również słupki ogrodzeniowe okrągłe i prostokątne ocynkowane jak również kolorowe malowane proszkowo. W ofercie posiadamy również panele ogrodzeniowe w wysokości 103 cm do 223 cm Ocynkowane i dowolnym kolorze Posiadamy tez płyty podbetonowe o różnych wysokościach i wzorach , łączniki betonowe pod słupki, Posiadamy wszystkie akcesoria do montażu ogrodzeń zarówno panelowych jak i z siatki (zaślepki do słupków, spinki, obejmy naciągacze

Zaufaj niezawodnym produktom, nowoczesnemu zakładowi produkcyjnemu, wykwalifikowanej kadrze i specjalistom.

Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszą kompleksową ofertą. Mamy nadzieję, że spełni Państwa oczekiwania, zarówno pod względem funkcjonalnym oraz jakościowym, jak i finansowym.

Czy chcesz dowiedzieć się więcej?

zadzwoń do nas 666 957 287, 608 53 52 13, 606 29 27 35 lub 600 23 35 83